مشاوره و سفارش

نخ

به رشته های باریک، نازک و بلند که از الیاف های مصنوعی و طبیعی ساخته شده اند نخ گفته می شود. از نخ ها برای دوخت پارچه، تهیه لباس، در صنایع پزشکی و در هنگام جراحی، دوخت لباس و فرش و یا در صنعت نساجی مورد استفاده قرار می گیرند. الیاف هایی که در نخ ها به کار برده می شوند یا به صورت طبیعی و یا به صورت مصنوعی تولید می شوند که با به هم پیوستن این الیاف، نخ های طبیعی و مصنوعی ساخته می شوند.

الیاف های طبیعی

الیاف های طبیعی به الیاف های گفته می شود که به طور طبیعی در طبیعت وجود دارد و به دست انسان ساخته نشده است و نسبت به الیاف های مصنوعی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. الیاف های طبیعی به صورت حیوانی و گیاهی تهیه می شوند. برای نمونه به الیاف هایی که از پشم و مو حیوانی مانند‌ گوسفند و… گرفته می شود و یا الیاف هایی که از ابریشم گرفته می شود در دسته الیاف های طبیعی حیوانی هستند. و الیاف گیاهی از گیاهانی مانند: پنبه، کتان، کنف، چیت و … به صورت طبیعی گرفته شده اند.

الیاف های مصنوعی

دسته ای دیگر از نخها از الیاف های مصنوعی تشکیل شده اند. الیاف های مصنوعی به دست انسان ساخته می شوند و یا مواد اولیه آن ها ریشه در طبیعت دارند. الیاف های مصنوعی از مواد شیمیایی نیز ساخته می شوند. مهم ترین نخهایی که به صورت مصنوعی وجود دارد نخهای نایلون و رایون هستند. نخ های مصنوعی از الیاف های مصنوعی مانند: الیاف سلولز، الیاف ویسکوز، الیاف اکرلیک، الیاف نایلون و… ساخته می شود.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع نخ

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید